HAKKIMIZDATESTFEN YAYIN GRUBU,  yeni döneme “temel öğretme ve öğrenme” modeli ile içeriği dolu ve bir sistem kurgusuyla hazırlandı. Enformasyon çağı, eğitim-öğretim sisteminin kendisini yenilemesini, bilgilerini yeniden üretmesini sağladığı gibi; bilgiye hızlı ulaşılmasını, teknolojiyi yakından takip edilmesini, yeni bilgilere açık olunmasını da gerekli kılar. Bilgi çağının en büyük özelliği, bilgiyi teknoloji ile birleştirmesidir. Bu yüzden akıllı tahta girmeyen okul; bilgisayar, tablet ve cep telefonuyla birleştirilmemiş öğretim içeriği neredeyse kalmadı. Ancak, önemli olan tüm bu fırsatların “temel öğretmeyi ve uygulatmayı” sistemli bir şekilde geliştirerek sunmasıdır.

TESTFEN YAYIN GRUBU olarak, tüm bu gerçeklikler etrafında “Temel Öğretme Modeli’ne” göre hazırlanan ürünler ile okullarda ve kurslarda eğitim gören öğrencilerimize, müfredat yenilikleriyle, teknolojiye uygun program ve uygulamaları ile sorunsuz kaynaktır. Hizmet veren öğretmenlerimize yıl boyunca destek olan yayınlardır.

Eğitim öğretimde ihtiyaç duyulan her türlü konu anlatım, testler ve sorulardan oluşan; kendi içinde bir sistemi olan (EDS) ve tüm öğretim içeriklerinin birbirleriyle etkileşimli bir ürün bütünüdür.

Etkileşimli Ders Sistemi;

  • Tanışma
  • Temel Öğrenme
  • Kavrama
  • Pekiştirme
  • Ölçme ve Değerlendirme
  • Yaşam Becerileri

basamakları ile öğretim süreçlerinin bir bütün halinde; içeriklerinin de dijital ortam ve akıllı tahta uygulamaları ile birleştirilerek hazırlanmıştır.
TESTFEN YAYIN GRUBU öğretim döneminiz boyunca her adımınızı planlayan ve en sonunda hedefe ulaştıran başarı odaklı yayınlarımızı sizler için hazırlamanın gururunu yaşıyoruz.

Amacımız;
Eğitim öğretim döneminde, etkili öğretmek ve kalıcı öğrenmenin gerçekleşmesi için hazırladığımız ürün bütününün tüm öğrenci ve öğretmenlerimizin yararlanmalarını sağlayarak, öğrencilerimizin başarısını öğretmenler ile paylaşmaktır.
 
Başarılı ve mutlu bir yıl olması dileklerimizle…

​​​​​​​

0212 886 53 40 - 41

Sosyal Medya

Adres Bilgilerimiz

Orhan Gazi Mahallesi 19. Yol Sokak No: 8 (ISISO Sanayi Sitesi içi) Esenyurt / lstanbul

0212 886 53 40 - 41

info@testfenyayingrubu.com.tr